Бізнес ідея: ремонт квартир під ключ

 
Ремонт квартир під ключ
 Досконалості немає меж, тому люди намагаються внести у своє життя деякі зміни. Однією з таких змін служить ремонт у квартирі, який доставляє мешканцям не тільки клопоти, а й внутрішнє задоволення після виконаної роботи.

   Як правило, внесення змін в житлове приміщення може бути зроблено:
  • за допомогою косметичного ремонту;
  • ремонту квартири під ключ.

   І один і другий варіант мають свої особливості, і якщо фахівець може відремонтувати квартиру заново, то косметичний ремонт для нього не складе значної праці.
   Щоб організувати власний бізнес, який буде виконувати ремонтно-будівельні роботи, слід вивчити специфіку ремонту квартир і житлових приміщень.

   Що включає в себе ремонт під ключ

   Як відзначають експерти, на відміну від косметичного ремонту, більш грунтовний - «під ключ» може складатися:
  • в переплануванні квартири;
  • в заміні всіх інженерних комунікацій і ліній електропроводки;
  • заміні підлог, вікон, дверей;
  • вирівнюванні поверхонь стін і підлоги;
  • оснащення квартири сучасними побутовими приладами і установками.

   Підбір фахівців і укладення з ними договорів

   Для виконання такого обсягу робіт, буде потрібно кілька фахівців, які володіють навичками встановлення дверей, монтажу каналізації, укладання електропроводки, а також штукатури, плитки і паркету. Навряд чи одна людина може відразу володіти такою кількістю спеціальностей, а тим більше при такому обсязі сумлінно ставитися до поставленого завдання. Тому, три-п'ять осіб цілком впораються з ремонтами квартири в короткі терміни.
   Однак якщо площа ремонтованого приміщення досить обширна, то підприємцю доведеться залучати додаткові сили. Договір будівельного підряду буде найкращим варіантом залучення фахівців, а оплата буде проводитися після кожного етапу виконаних робіт.

   Інструмент

   Практично кожен професіонал пишається своїм надійним інструментом, проте не завжди готовий застосувати його при виконанні замовлення. Тому підприємцю слід подбати про якісний і професійний інструмент, яким він повинен забезпечити своїх співробітників. Щоб інструмент залишався в цілостності, слід укласти договір про матеріальну відповідальність.

   Матеріал

   Як правило, замовник сам підбирає матеріал, який хоче бачити у своїй відремонтованій квартирі. Однак не кожен клієнт розбирається, де гарна якість, а де погана. Тому підбирати всі необхідні компоненти для ремонту слід спільно із замовником, тому що від цього буде залежати якість виконуваних робіт. Кращим варіантом буде укласти договір з виробниками гіпсокартону, шпаклівки або шпалер, і завжди мати в наявності якісні будівельні матеріали.
   Вікна та двері теж бажано брати у виробника, так як ціна на ці вироби в такому випадку буде значно нижчою.